سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
معاون حقوقی و مجلس وزیر راه و شهرسازی:روند اجرای پروژه ساخت تقاطع غیرهمسطح کلاچای شهرستان رودسر به خوبی به پیش می رود
1397/02/13
17 بازدید

معاون حقوقی و مجلس وزیر راه و شهرسازی روند اجرای پروژه ساخت تقاطع غیر همسطح کلاچای شهرستان رودسر را مطلوب توصیف کرد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ علیرضا محفوظی روز سه شنبه در جریان بازدید از فرآیند عملیات اجرایی این پروژه ، از آن به عنوان یکی از طرح های بسیار مهم ، بی نظیر و ماندگار به لحاظ ساخت پل با دهنه فراوان عنوان و گفت : معتقدم ساخت این پروژه سیما و منظر شهر کلاچای را به نحو شایسته ای افزایش داده است .
وی همچنین بر ضرورت ساخت میدان و تملک اراضی طراحی شده در محدوده طرح تاکید کرد و افزود : اگر مسئولین منطقه به تعهدات خود ( تملک و آزاد سازی ) عمل نکنند پروژه ساخت میدان اجرایی نخواهد شد.
به گفته محفوظی ، پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای در هفته دولت امسال روی طرح ترافیک خواهد رفت.
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از پیشرفت 75درصدی پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای خبر داد و گفت : تاکنون برای انجام این پروژه 10میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی سرمایه گذاری شده است.
شعبانعلی خاوری افزود : برای تکمیل نهایی این پروژه به هفت میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
وی وجود چند گره را در روند انجام طرح مشکل ساز ذکر و اظهار کرد : اگر این گره ها که یکی از آنها تملک و آزاد سازی واحد مسکونی در محدوده طرح است اجرایی نشود فرآیند کار متوقف خواهد شد .
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از مسئولین شهر و بخش کلاچای خواست طوری مشکل را بر طرف کنند تا نیازی به توقف پروژه نباشد تا پیمانکار فرآیند کار را با قوت ادامه دهد.
نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید ساخت میدان را در اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای ضروری دانست و گفت : ساخت میدان در فرآیند پروژه نباید منتفی شود و شهرداری باید هم اکنون دست بکار شود.
اسداله عباسی افزود : طراحی میدان با مشارکت راه و شهرسازی و شهرداری باید انجام گیرد و بحث تملک و آزاد سازی اراضی باید در کوتاهترین زمان ممکن صورت گیرد.
رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم از عزم جدی مجموعه شورا و شهرداری برای تملک و آزاد سازی محدوده اجرای پروژه مذکور برای ایجاد میدان خبر داد .
محمد پورحسین افزود : به جد پیگیر تملک و آزاد سازی محدوده طرح هستیم و تلاش می کنیم آن را دریک پروسه زمانی مناسب بر طرف کنیم.
وی ساخت میدان را در اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای ضروری و از آن به عنوان یکی از خواسته ها و مطالبات به حق مردم منطقه ذکر و اظهار کرد : آنچه در توان داریم در راستای تحقق مطالبات مردم گام خواهیم برداشت .
به گفته پورحسین ، ساخت میدان بی تردید کمک فراوانی در ورود مسافر و گردشگر به مرکز شهر و به تبع آن رونق اقتصادی منطقه خواهد داشت .

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064973
  • بازدید سال : 139020
  • بازدید ماه : 36192
  • بازدید هفته : 5808
  • بازدید روز : 377