سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
مزایده عمومی اموال شهرداری کلاچای امروز برگزار شد.
1394/07/19
540 بازدید

مزایده عمومی اموال منقول شهرداری با مجوز دفتر محترم امورشهری و شوراهای استانداری و  شورای اسلامی شهر امروز 19 مهرماه، با حضور شهردار، مسئول حراست، مسئول درآمد، مسئول مالی و انباردار برگزار شد


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ،مهندس لاهوتی شهردار کلاچای با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تلاش ما برای حفظ و نگهداری بهینه از امکانات و تجهیزات در اختیار یکی از ویژگی های پرسنل متعهد به شمار می رود.

وی در ادامه بیان داشت: از آنجا که خریداری دوباره اموال و اثاثیه اسقاطی مستلزم صرف هزینه می باشد، باید برنامه ریزی ها در خرید اجناس و کالاهای مورد نیاز و در درجه بعدی مکان نگهداری و نحوه بهره برداری از آنها به گونه ای باشد که منافع و مصالح سازمانی رعایت شود و حافظ بیت المال و بودجه هایی که مردم نزد مدیریت شهری به امانت گذاشته اند، باشیم.

وی ادامه به کالا های مزایده گذاشته شده این شهرداری و فروش آن اشاره کرد و گفت: یک دستگاه مینی بوس هیوندای تیپ کروز مدل 1389 و یک دستگاه وانت شخصی ،به فروش رسیده است .

مزایده یک دستگاه اتاق خاور حمل گوشت ،و یک دستگاه موتور برق شش یلندر دیزلی به دلیل کم بودن شرکت کننده به جلسه بعدی موکول شد.

وی در پایان افزود: نتایج مزایده متعاقبا اعلام خواهد شد.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1069369
  • بازدید سال : 143417
  • بازدید ماه : 1658
  • بازدید هفته : 10208
  • بازدید روز : 1658