سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
لیگ برتر فوتبال گیلان / پیروزی تیم شهرداری کلاچای مقابل شاهین انزلی
1396/09/13
211 بازدید

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان و در هفته نخست دور برگشت این مسابقات تیم فوتبال شهرداری کلاچای با غلبه بر تیم شاهین انزلی اولین شکست را به این تیم بدون باخت در دور رفت  لیگ برتر تحمیل کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ در این دیدار که  عصر یکشنبه  در زمین ورزشی شهرداری کلاچای و با حضور جمع زیادی از علاقمندان به این رشته پرطرفدار ورزشی   برگزار شد تیم میزبان با برتری یک بر صفر حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

دو تیم در نیمه نخست موقعیت های  خوبی روی دروازه های یکدیگر ایجاد کردند که ماحصل آن به لرزه در آمدن تیرهای دروازه بود اما موفق به گشودن دروازه های همدیگر نشدند.

اما در نیمه دوم میزبان که نمی خواست امتیاز از دست دهد فشار مضاعفی روی دروازه حریف ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه 80 قفل دروازه حریف را گشودند این گل در نتیجه یک کار تیمی هماهنگ و منسجم به دست آمد که احمد فیضی مهاجم شهرداری کلاچای پس از، از کار انداختن مدافعان حریف مهدی هدایت پور را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن هم با شوت دقیق و فنی توپ را وارد دروازه حریف کرد.

تیم انزلی  پس از دریافت گل، فشار زیادی  روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند موقعیت به دست آمده را تبدیل به گل کنند تا این بازی سرانجام با برتری یک بر صفر شهرداری کلاچای به پایان رسید.

شهرداری کلاچای با این برد 25امتیازی شد و موقعیت خود را در جدول رقابت‌ها تحکیم بخشید.

محمدپورحسین  رئیس شورای اسلامی شهر و فرزاد قلی پور مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای از بازی دیدن کردند.

سید محمود حسن نژاد سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی دلایل پیروزی تیمش را در این بازی غیرت و تعصب بازیکنان عنوان و گفت : آنها در این بازی  مقابل حریف با شجاعت و شهامت وصف ناپذیر ظاهر شدند و موفق شدند تیم بدون شکست لیگ را متحمل شکست کنند.

در لیگ برتر فوتبال گیلان 14تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1028979
  • بازدید سال : 103027
  • بازدید ماه : 200
  • بازدید هفته : 3926
  • بازدید روز : 200