سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
طرح استقبال ازتفکیک زباله از مبدا از سوی شهروندان کلاچای ستودنی است
1395/07/27
669 بازدید

مجری طرح تفکیک زباله از مبداء شهرداری کلاچای شرایط استقبال از طرح تفکیک زباله از مبدا را در این شهر مطلوب توصیف کرد و گفت:در حال حاضر 60 درصد سطح شهر کلاچای مشمول این طرح قراردارند و تلاش میکنیم در طی دو سه ماه آینده این میزان را به 80 درصد ارتقاء دهیم.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای،ماهان یوسف پور مجری طرح تفکیک زباله از مبداء شهرداری کلاچای با بیان اینکه در حال حاضر 500 کیلوگرم به طور میانگین طرح تفکیک زباله از مبداء در سطح شهر صورت میگیرد افزود:با توجه به استقبال خانوارها و واحد های تجاری و صنوف در سطح شهر شرایط این طرح را از دو روز کنونی به سه روز افزایش دهیم که به طور قطع با برنامه ریزی مناسب این فرآیند را انجام خواهیم داد.

یوسف پور با یادآوری این مطلب که پیشتر و در گذشته 40 تا 50 خانوار از این طرح استقبال میکردتد تصریح کرد:هم اکنون در شرایط موجود حداقل 250 خانوار در سطح شهر از طرح تفکیک زباله از مبداء با ما همکاری دارند و تلاش ما بر این است که هر هفته یک کوچه یا یک محل را نیز مشمول این طرح قرار دهیم.

مجری طرح تفکیک زباله از مبداء شهرداری کلاچای با بیان اینکه امکانات و داشته های شهرداری از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات محدود است تصریح کرد:درعین حال تلاش میکنیم و در حد توان شرایط جمع آوری زباله از مبداء را از دو روز به سه روز برسانیم که طبعاً این امر میتواند راندمان کار ما را نیز بهبود ببخشد .

وی یادآور شد :در حال حاضر تفکیک زباله از مبداء در شهر کلاچای از سوی یک دستگاه ایسوزو خدمات شهری به همراه یک راننده و یک کارگر انجام و زباله های جمع آوری شده  از منازل مردم به مکانی که شهرداری تعبیه کرده دپو و درآنجا تفکیک صورت میگیرد .

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064894
  • بازدید سال : 138941
  • بازدید ماه : 36113
  • بازدید هفته : 5729
  • بازدید روز : 298