سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
صدور مجوز فعالیت برای رانندگان سرویس مدارس دانش آموزی کلاچای
1396/11/29
231 بازدید

شهردار کلاچای از اجرای طرح صدور مجوز فعالیت برای رانندگان مجاز و فعال در حوزه سرویس دانش آموزی نخستین بار در این شهر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛محمد موسی شعبانیان روز یکشنبه با اشاره به برنامه ریزی مدون و هدفمند شهرداری در راستای نظم بخشی و بهبود ارتقای سطح ایمنی سرویس مدارس دانش آموزی افزود :  در مرحله نخست اجرای این طرح برای حدود 20راننده تشکیل پرونده و کارت صادر شده است.

وی اجرای این طرح را گامی مهم در راستای کاهش نگرانی های والدین دانش آموزان و بهبود فرایند سطح ایمنی سرویس مدارس دانش آموزی ذکر کرد و گفت : تلاش ما بر این است تا بتوانیم علاوه بر ساماندهی رانندگان مجاز و فعال در این حوزه نگرانی های خانواده ها را در حد مطلوبی کاهش دهیم.

به گفته وی، تحقق این طرح با همکاری شورای اسلامی شهر ،  آموزش و پرورش بخش و راهور شهرستان به مرحله اجرایی در آمده است.

شهردار کلاچای با یاد آوری این که پیش از این در حوزه حمل و نقل دانش آموزی از ظرفیت بخش خصوصی بهره گیری شده است اظهار کرد : علاوه بر فعالیت دو موسسه در بخش خودروهای سواری و مینی بوس ، از ظرفیت واحد حمل و نقل شهرداری در قالب کار گروه ماده18و همچنین نظارت بر عملکرد صحیح ومطابق قوانین بر شمرد.

شعبانیان ادامه داد : در مرحله نخست اجرای این طرح برای رانندگانی که از سوی موسسه های فعال در این شهر دارای کارت صادره از نهادهای موازی بودند مشمول طرح مذکور قرار گرفته و برای آنان کارت صلاحیت ممهور به مهر حمل و نقل درون شهری صادر شده است.

وی داشتن گواهینامه ب دو یا پایه دو ، معاینه فنی خودرو ، کپسول آتش نشانی ،کمر بندی ایمنی ،بیمه شخص ثالث و همچنین بیمه دانش آموزی را از الزامات مهم رانندگان در حوزه سرویس دهی مدارس عنوان کرد.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1111965
  • بازدید سال : 186012
  • بازدید ماه : 44255
  • بازدید هفته : 7001
  • بازدید روز : 1117