سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
شهردار کلاچای : تمامی محورهای اصلی و فرعی شهر کلاچای باز و تردد در آنها جریان دارد
1395/11/30
572 بازدید

بائوج لاهوتی همچنین  از آماده باش نیروهای  ستادی و اجرایی این شهر تا 48 ساعت آینده خبر داد .


حسین بائوج لاهوتی شهردار کلاچای از بازگشایی تمامی محورهای اصلی و فرعی شهر کلاچای  بعلت بارش شدید برف خبر داد و گفت : خوشبختانه با اقدامات مناسب و هماهنگ هیچ نقطه ای در شهر کلاچای  به علت بارش برف مسدود نیست و تردد مردم و خودروها  به سهولت در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ مهندس حسین بائوج لاهوتی از استقرار 40 نفر نیروی های ستادی و اجرایی شهرداری این شهر در محل ستاد بحران واحد خدمات شهری این شهرداری اشاره و گفت: این نیروها از آغاز صبح دیروز همزمان با آغاز  بارش برف در حال آماده باش کامل به سر میبرند.

 

وی افزود: این نیروها با همت و تلاش مضاعف اجازه ندادند مسیر اصلی و فرعی شهر دچار انسداد شود و بارها منطقه را از پوشش برف باز کردند .

شهردار کلاچای از فعالیت 15 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین شهرداری کلاچای شامل سه دستگاه لودر ، سه دستگاه ماشین سنگین آتش نشانی ، سه دستگاه کامیون که یکی از آنها مجهز به دستگاه برف روب ، دو دستگاه ماشین نیمه سنگین و چهار دستگاه ماشین سواری برای جلوگیری از انسداد جاده های اصلی و فرعی این شهر خبر داد و گفت : خوشبختانه تمامی محورها باز و نگرانی در این زمینه وجود ندارد .

 

به گفته بائوج لاهوتی ، براساس برنامه ریزی ها  و تقسیم کار مناسب تلاش شده تا هیچ مسیری به علت بارش برف مسدود نماند و و خوشبختانه در تحقق این امر عوامل ستادی و اجرایی موفق عمل کردند .

 

شهردار کلاچای همچنین از ذخیره سازی سوخت گازوئیل و نمک به اندازه کافی به منظور جلوگیری از یخبندان محورهای اصلی و فرعی شهر اشاره و گفت: این امکانات هم اکنون در شهرداری موجود و در موقع لزوم و اضطرار از آن بهره گیری خواهد شد .

 

بائوج لاهوتی همچنین  از آماده باش نیروهای  ستادی و اجرایی این شهر تا 48 ساعت آینده خبر داد .

وی در خاتمه از حضور نیروهای کارگری شهرداری این شهر به جهت حفظ و صیانت از فضای سبز شهرداری این شهر اشاره و  گفت: این نیروها هم اکنون مشغول خارج کردن برف ها از روی درختان هستند تا مانع از شکستن درختان شوند.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064906
  • بازدید سال : 138953
  • بازدید ماه : 36125
  • بازدید هفته : 5741
  • بازدید روز : 310