سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
شهردار کلاچای : باید با تلاش مضاعف اعتماد عمومی مردم را افزایش دهیم
1396/10/12
223 بازدید

شهردار کلاچای با تاکید بر ضرورت حس مسئولیت پذیری بیشتر برای ارائه خدمات بهتر و بی منت به مردم از مدیران واحدهای ستادی شهرداری خواست با تلاش مضاعف اعمتاد عمومی را افزایش دهند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ محمدموسی شعبانیان عصر روز دوشنبه در جمع مدیران واحدهای ستادی شهرداری که با حضور رییس شورای اسلامی شهر کلاچای برگزار شد افزود : آنچه همواره مورد تاکید است ارائه خدمات رسانی بهینه و بهتر به مردم است و این می تواند باعث اعتماد بیشتر مردم به عملکردها و خدمات شهرداری شود.

وی برگزاری نشست های منظم برای تبادل نظر و بهره گیری از ایده ها و نظرها را در پیشبرد امور مهم خواند و گفت : مطمئنا ارائه برنامه های پیشنهادی از سوی مدیران واحدها می تواند ما را در تحقق اهداف و دستیابی به نتیجه مطلوب کمک کند .

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود لزوم آمادگی همه جانبه در برابر حوادث احتمالی را خواستار شد و اضافه کرد : باید از امکانات و تجهیزات موجود در برابر حوادث پیش بینی نشده درست استفاده کرد لذا همواره باید سطح آمادگی خود را در این زمینه افزایش دهیم و پای کار باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این نشست بر ضرورت انتقال هر چه سریعتر واحد ثبت احوال مستقر در ساختمان شهرداری به مکان از قبل تعیین شده تاکید کرد.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064955
  • بازدید سال : 139002
  • بازدید ماه : 36174
  • بازدید هفته : 5790
  • بازدید روز : 359