سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
شهردار کلاچای : باید از قابلیت ها و ظرفیت های اهالی فوتبال برای توسعه این رشته ورزشی بهره گیری کرد
1396/10/12
219 بازدید

شهردار کلاچای  با استقبال از ورود حامیان ، دوستداران و علاقمندان برای حمایت همه جانبه از رشته ورزشی فوتبال ابراز امیدواری کرد این نشست ها بتواند ما را در تحقق اهداف و برنامه ها موفق سازد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای محمد موسی شعبانیان روز یکشنبه در نشست با پیشکسوتان عرصه فوتبال این شهر بر ضرورت بهره گیری صحیح و همه جانبه از توانمندی ها ، ظرفیت ها و قابلیت های موجود پیشکسوتان برای توسعه بیشتر رشته ورزشی پرطرفدار فوتبال تاکید کرد .

وی با بیان این که باید از این ظرفیت و پتانسیل بالقوه در راستای توسعه همه جانبه ورزش بویژه فوتبال به خوبی استفاده کرد افزود : تحقق این امر منوط به آن خواهد بود که همه در این زمینه نگاه مسئولانه و متعهدانه داشته باشیم و مطمئنا  خروجی آن به نفع همه و شهر خواهد بود.

شهردار کلاچای  با استقبال از ورود حامیان ، دوستداران و علاقمندان برای حمایت همه جانبه از رشته ورزشی فوتبال ابراز امیدواری کرد این نشست ها بتواند ما را در تحقق اهداف و برنامه ها موفق سازد.

شعبانیان ، اصل مشورت ، هم افزایی و نگاه به جلو را مهم ترین راهبرد برای موفقیت ذکر و بیان کرد : اگر با هم باشیم می توانیم ظرفیت های بالقوه را به فعلیت در آوریم و این مهم کاملا شدنی و تحقق یافتنی است.

شهردار کلاچای ، حضور پیشکسوتان و حامیان قدیمی فوتبال باشگاه آتش نشانی کلاچای را در این نشست مایه دلگرمی دانست و گفت : این احساس مسئولیت موید آن است که این عزیزان برای توسعه و آینده ورزش فوتبال این شهر این همه مسئولانه رفتار می کنند و این بسیار ارزشمند است .در جریان دیدار شهردار با جمعی از پیشکسوتان و حامیان واقعی فوتبال شهرداری کلاچای مهندس محمد پورحسین رییس شورای اسلامی شهر کلاچای و مصطفی زاهدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای حضور داشتند.در این نشست هر یک از حاضرین نقطه نظرات خود را در خصوص بهبود و ارتقای وضعیت موجود تیم فوتبال شهرداری کلاچای ایراد کردند.مصطفی زاهدی چندی پیش طی حکمی از سوی شهردار کلاچای به سمت مدیر عامل جدید باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای منصوب و مشغول به کار شد  و از زحمات مدیر عامل سابق فرزاد قلی پور تجلیل شد.

مصطفی زاهدی از چهره های ورزشی شهر کلاچای طی سال های اخیر عضویت تیم فوتبال شهرداری کلاچای را در کارنامه خود دارد.     

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064956
  • بازدید سال : 139003
  • بازدید ماه : 36175
  • بازدید هفته : 5791
  • بازدید روز : 360