سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
شهردار کلاچای خبر داد/ احداث سی باب مغازه تجاری تحت عنوان بازارچه محلی
1394/11/03
408 بازدید

حسین بائوج لاهوتی شهردار کلاچای از احداث 30باب مغازه تجاری تحت عنوان بازارچه محلی در زمین بازار روز هفتگی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ،حسین لاهوتی شهردار کلاچای در جریان بازدید از بازار روز هفتگی گقت: مجموعه شهرداری کار اجرایی ساماندهی بازار هفتگی را از دو ماه پیش را به صورت شبانه روزی آغاز کرده که تا به الان تمام کارهای زیرسازی و ساماندهی آن تقریبا 95 درصد تمام شده که 5 درصد آن باقی مانده که انشاالله در روزهای آینده به اتمام می رسد .

وی از ویژگی های این طرح را حل رفع مشکل رفت و آمد شهروندان و آسفالت آن در آینده نیز عنوان کرد و گقت: تخصیص و احداث پارکینیگ اختصاصی بازار روز 5000 مترمربع خارج از محدوده بازار که همان 15550 مترمربع می باشد در نظر گرفته شده است که با اجرای این طرح مشکل ترافیک در این محدوده نیز برای روزهای پنجشنبه حل خواهد شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:بازار فعلی با عبور خیابان به 4 ناحیه تقسیم می شود که در هرناحیه حدود 150 غرفه با مساحتی حدود 9مترمربع جا نمایی خواهد شد.

وی از دیگر ویژگی های این طرح را نور پردازی و روشنایی این بازار با نصب یک برج 18 متری گقت:با توجه به اینکه دو رشته خیابان 12 متری از مرکز زمین عبور می نماید در نظر داریم  با هماهنگی اداره برق این شهر با نصب  یک برج نوری جلوه زیبایی را به بازار ببخشیم.

حسین بائوج لاهوتی شهردار کلاچای در ادامه با اشاره به اینکه ساخت 30 باب مغازه تجاری در یکی  دو روز گذشته استارت خورده است افزود: این بازارچه با برآورد هزینه بالغ بر 2000میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 1000 مترمربع احداث خواهد شد.

وی از اعضای محترم شورای اسلامی که مجوز این کار بزرگ و ماندگار را تصویب نمودند تشکر و قدردانی نمود و در آخر یادآور شد: به شهروندان این قول را میدهم تا انشالله یک بازار زیبا و با نظم تا پایان سال اجرایی خواهد شد تا کمی از بار مشکلات شهر کاسته باشیم.

 

 

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1111928
  • بازدید سال : 185975
  • بازدید ماه : 44218
  • بازدید هفته : 6964
  • بازدید روز : 1080