سال 1396،سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال
ششصد دانش آموز کلاچایی راههای مقابله با حوادث طبیعی را فرا گرفتند
1396/10/09
39 بازدید

شهردار کلاچای از برگزاری کلاس آموزشی برای  600دانش آموز این شهر در برابر زلزله و حوادث طبیعی دیگر خبر داد و گفت : اجرای این طرح با مشارکت شهرداری و آموزش و پرورش به مرحله اجرا در آمد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ محمدموسی شعبانیان روز  شنبه ، هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی را فرصت مغتنمی برای آمادگی بیشتر در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی ذکر و گفت : معتقدم ارائه آموزش های همگانی در این زمینه می تواند ما را در تحقق اهداف و برنامه ها موفق سازد اما تحقق این  امر مستلزم آن است که همه در این کار نگاه متعهدانه و مسئولانه داشته باشیم.
وی با اشاره به این که طرح ارائه آموزش همگانی در برابر بلایای طبیعی در سه روز متوالی در واحدهای آموزشی این شهر و در مقطع ابتدایی برگزار شد اظهار کرد : در آموزش این دانش آموزان جمعی از نیروهای خبره واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر مشارکت داشتند.
شهردار کلاچای ، ارتقای سطح آموزش و آمادگی دانش آموزان در مواقع بروز زلزله و حوداث طبیعی را از دلایل مهم برگزاری این کلاس های آموزشی ذکر و گفت : مطمئنا انجام  این کلاس های آموزشی علاوه بر فراگیر شدن آن که همواره مورد تاکید است می تواند به مصونیت بخشی و سلامت جامعه کمک شایانی نماید.
شعبانیان ، نحوه صحیح خروج از مدرسه در هنگام زلزله و استفاده بهینه از کپسول های آتش نشانی را از جمله موارد آموزشی از سوی کارشناسان واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر عنوان کرد.
یکم تا هفتم دی ماه هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی نامگذاری شده است.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 837783
  • بازدید سال : 457958
  • بازدید ماه : 5862
  • بازدید هفته : 7116
  • بازدید روز : 86