سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
روند توسعه شهر کلاچای با شتاب بیشتری به پیش خواهد رفت
1396/08/03
452 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای بر روند توسعه همه جانبه این شهر تا حصول به نتیجه مطلوب تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای، محمد پورحسین روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید این شهر که با حضور اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری در محل سالن اجتماعات برگزار شد از اهتمام همه جانبه مجموعه شهرداری و شورا برای ارائه خدمات بهینه، مطلوب و بی منت به مردم این شهر خبر داد .

وی با بیان اینکه زمینه و بستر لازم برای توسعه پایدار در این شهر وجود دارد افزود : مطمئنا با وفاق و همدلی این مهم دست یافتنی است و طبعا در این راه از هیچ تلاش و کوششی برای توسعه و پیشرفت شهر کلاچای مضایقه نخواهیم کرد.

وی در ادامه سخنان خود با قدردانی از زحمات سرپرست سابق شهرداری اضافه کرد آقای بذرافشان در طی تصدی کوتاه مدیریت شهری قدم های خوبی برای توسعه این شهر برداشتند که طبیعتاً با حضور شهردار جدید این وضعیت فزونی خواهد یافت .

پورحسین شهردار جدید را فردی لایق، کارآمد و پاکدست معرفی و تصریح کرد : ایشان با برخورداری از این مولفه ها مطمئنا می توانند این شهر را به جایگاه واقعی خود ارتقا بخشند.

 وی از شهردار جدید خواست تهدیدهای موجود در این شهر را به یک فرصت ارزشمند برای توسعه تبدیل نماید و خوشبختانه ظرفیتهای بالقوه ای در منطقه وجود دارد که بطور یقین به فعلیت در خواهد آمد .

مهدی محمدحسینی عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم بر ضرورت تعامل همه جانبه مجموعه شهرداری و شورا برای تحقق کارهای عمرانی و زیرساختی در این شهر تاکید کرد وی ابراز امیدواری کرد شهردار جدید بتواند کمبودها و کاستی های موجود در شهر را به یک سرانجام مطلوب سوق دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کلاچای هم با قدردانی از زحمات سرپرست سابق شهرداری این شهر افزود : وی در مدت تصدی مدیریت قدمهای خوبی برای توسعه این شهر برداشتند که شایسته تمجید و قدردانی است.

علی ابراهیمی گفت : شهردار جدید هم بطور یقین این فرایند را تا رسیدن به نتیجه مطلوب استمرار خواهد بخشید و این ظرفیت و توانمندی در این ایشان وجود دارد .

فرزاد قلی پور نائب رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم با بیان اینکه همه باید برای توسعه و پیشرفت شهر کلاچای قدمهای موثر و سازنده برداریم بیان کرد : طبیعتا این فضا و همکاری در مجموعه شورا و شهرداری وجود دارد و تلاش میکنیم آنچه خواسته و مطالبه مردم شهر است دنبال کنیم.

 

 

سرپرست شهرداری کلاچای هم در این مراسم گفت : اگر قدمی برای توسعه شهر صورت گرفته در راستای منافع و مصالح شهر بوده و خیلی از این حیث خوشحالم که طبیعتا این امر می تواند رضایت خداوند را نیز در پی داشته باشد.

نادر بذر افشان افزود : برای شهردار جدید نیز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ایشان نیز سربلند از عهده مسئولیت بیرون آیند.

شهردار جدید شهر کلاچای هم در این مراسم گفت : بی تردید با حمایت همه جانبه مجموعه شهرداری و شورا قدمهای خوبی برای توسعه شهر خواهیم برداشت .

محمدموسی شعبانیان بیان داشت : اگر خروجی کار به خوبی حاصل شد مطمئناً این موفقیت همه در آن دخیل بوده است و عکس آن نیز صادق است .

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه سطح خواسته ها و مطالبات از شهرداری بالاست افزود: تلاش میکنیم این خواسته ها به تدریج پاسخ داده  شود

شعبانیان در خاتمه سخنان خود با اشاره به اینکه آنچه همواره مورد تاکید است ایجاد رضایتمندی نسبی در مردم ابراز امیدواری کرد : تحقق این امر مستلزم ارتباط دو سویه بین مردم و شهرداری است که می تواند ما را در رسیدن به اهداف و برنامه ها موفقیت سازد.

در پایان این مراسم حکم استاندار گیلان ، به آقای مهندس محمد موسی شعبانیان به سمت شهردار کلاچای از سوی رئیس شورای شهر کلاچای به وی اعطاء شد....

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1111961
  • بازدید سال : 186008
  • بازدید ماه : 44251
  • بازدید هفته : 6997
  • بازدید روز : 1113