سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای : مصمم به استقرار و استقلال برخی ادارات در این شهر هستیم
1396/06/31
305 بازدید

محمد پورحسین روز چهارشنبه با حضور مدیر کل ثبت احوال استان گیلان در شهرداری کلاچای از اهتمام شورا و شهرداری برای استقرار و استقلال برخی اداره ها در این شهر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای، وی گفت : این اقدامات در راستای تامین منافع و مصالح به حق شهروندان و مردم منطقه صورت می گیرد و شهرداری و شورا خود را متعهد و ملزم به انجام آن می داند.


وی به توافق شورا و شهرداری و اداره کل ثبت احوال گیلان برای فعالیت شعبه ثبت احوال در ساختمان آتش نشانی کلاچای اشاره و افزود : در این توافق ساختمان مذکور به مدت سه سال با حفظ مالکیت شهرداری در اختیار ثبت احوال قرار می گیرد .
پورحسین، کاهش حجم مراجعات مردمی به مرکز شهرستان، جلوگیری از هزینه های اضافی و تسریع و تسهیل در فرایند خدمات رسانی بهینه به مردم کلاچای را از اهداف مهم این طرح ذکر کرد.
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای، تا تامین زمین مناسب و احداث ساختمان ثبت احوال در شهر کلاچای شعبه ثبت احوال در ساختمان آتش نشانی شهرداری کلاچای به مردم خدمات رسانی خواهد کرد.
وی ادامه داد : به مجرد تشکیل صورت جلسه ظرف دو ماه آینده فعالیت شعبه ثبت احوال در محل آتش نشانی شهرداری کلاچای خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : تمام مساعی و اهتمام دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاچای بر این اصل استوار و مترتب خواهد بود که بیشتر ادارات در این شهر استقلال و استقرار یابد.
رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای همچنین بیان داشت : در مذاکراتی که هفته گذشته بین این شورا و مدیر آب و فاضلاب شهری رودسر و متعاقب آن پیگیری هایی که از سوی مدیر آب و فاضلاب رودسر از طریق مدیر استان انجام شد کار احداث ساختمان آب و فاضلاب شهر کلاچای در مهر ماه سال جاری آغاز می شود.
وی محل مکان احداث این ساختمان را نبش خیابان استقلال روبروی مسافر خانه ساحل اعلام کرد.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064920
  • بازدید سال : 138967
  • بازدید ماه : 36139
  • بازدید هفته : 5755
  • بازدید روز : 324