سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
جوابیه شهرداری کلاچای در رابطه با حادثه ساختگی زن دستفروش
1397/04/03
150 بازدید

شهرداری کلاچای در رابطه با حادثه ساختگی درگیری ماموران واحد سد معبر با زن دستفروش پاسخی را به این شهر جهت تنویر افکار عمومی صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ متن پیام به این شرح میباشد :

بسمه تعالی

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شهروندان فهیم کلاچای....

به استحضار میرساند در راستای وظایف محوله به ماموران واحد سد معبر شهرداری ، حسب این امر مهم عوامل شهرداری با همراهی نیروی انتظامی صبح امروز سه شنبه طرح ساماندهی سد معبر را با رعایت اصول و اخلاق حرفه ای و برابر قواعد و ضوابط و با رویکرد سیاست ارشادی و هدایتی در دستور کار خود قرار دادند.

متاسفانه آنچه در تصویر فضای مجازی مشاهده میشود کاملا بیانگر این واقعیت هست که هیچگونه اقدام و رفتار غیر سازنده از سوی ماموران این واحد و انتظامی صورت نگرفته است. اینکه تلاش شده تصویر بدی از ماموران در رسانه های معاند صورت گیرد پایه و اساسی ندارد . شرایط نشان میدهد عده ای به نحوی از انحا در صدد ناکارآمد جلوه دادن خدمات ماموران دلسوز شهرداری و نیروی انتظامی هستند و از این طریق سعی دارند با اغوای افکار عمومی فضای منطقه را مشوش نمایند.

گفتنی است پس از پخش تصویری مربوط به مادری که به شغل فروش دستفروشی تخم مرغ در شهر کلاچای فعالیت دارد قراین نشان میدهد همه توهین ها و بی حرمتی ها از سوی وی صورت گرفته و ماموران با کمال خونسردی تنها به ایفای وظیفه قانونی خود پرداخته اند.

ذکر این نکته ضروری به نظر میرسد سیاست راهبردی شهرداری در موضوع سد معبر همواره مبتنی بر ارشادی و هدایتی بوده و از شهروندان فهیم هم انتظار داریم در اجرای این طرح با ماموران شهرداری همکاری لازم را داشته باشند چرا که اعتقاد راسخ داریم هر گونه ایجاد سد معبر نقض حقوق شهروندی است.

 

با تقدیم احترام : رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای

                  محمد پورحسین

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1111942
  • بازدید سال : 185989
  • بازدید ماه : 44232
  • بازدید هفته : 6978
  • بازدید روز : 1094