سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
تخصیص 500 میلیون ریال اعتبار برای تعمیر و تجهیز واحد آزمایشگاهی مرکز بهداشتی و درمانی کلاچای
1396/06/29
156 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای از اختصاص 500 میلیون ریال اعتبار برای تعمیر و تجهیز واحد آزمایشگاهی مرکز بهداشتی و درمانی این شهر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای، محمد پورحسین روز دوشنبه در جریان بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فرماندار، نماینده رودسر و املش در مجلس و جمع دیگری از مسئولان از واحدهای مختلف مرکز بهداشتی و درمانی شهر کلاچای افزود : شورای اسلامی شهر کلاچای در این زمینه با معرفی فرد خیر و نیکوکار زمینه و بستر لازم را برای اجرا و تحقق این پروژه فراهم کرده است.

وی با بیان این که این پروژه هم اکنون در مرحله ساخت قرار دارد ابراز امیدواری کرد تا نیمه مهر ماه جاری این واحد افتتاح و به بهره برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای همچنین ادامه داد : دکتر یوسف زاده چابک همچنین در این بازدید قول تحویل یک دستگاه آمبولانس دیزل با تمام تجهیزات لازم را به این مرکز دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه این بازدید با ابراز رضایتمندی نسبی از وضعیت بهداشتی در مراکز بهداشتی شهرستان رودسر افزود : اما در حوزه درمانی لازم است بیشتر توجه شود بویژه در بیمارستان و نظام ارجاع که باید توجه جدی تری صورت گیرد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک همچنین از خرید دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان شهید انصاری رودسر با اعتبار بالغ بر دو میلیارد تومان خبر داد و گفت : نصب این دستگاه طی سال جاری انجام خواهد شد.

بر پایه این گزارش در جریان بازدید از واحدهای مختلف مرکز بهداشتی و درمانی کلاچای نادر بذرافشان سرپرست شهرداری کلاچای، محمد پورحسین رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای،  فرزاد قلی پور نائب رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای و علی ابراهیمی سخنگوی شورای اسلامی شهر کلاچای نیز حضور داشتند .

 

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1111964
  • بازدید سال : 186011
  • بازدید ماه : 44254
  • بازدید هفته : 7000
  • بازدید روز : 1116