سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
بهره برداری از سه طرح فرهنگی،خدماتی شهرداری کلاچای در دهه فجر
1396/11/19
182 بازدید

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و در مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری رودسر، نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و جمع دیگری از مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم سه طرح فرهنگی و خدماتی شهرداری کلاچای گشایش و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، شهردار کلاچای در آیین افتتاح نمادین و متمرکز پروژه های شهرداری با محوریت یادمان شهدای گمنام عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون مجاهدت ها و ایثارگری های شهدا دانست و گفت :ساخت یادمان شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای شهدا انجام دهیم.

 

محمدموسی شعبانیان روز پنجشنبه با بیان اینکه امروز همه ما رسالت بزرگی در قبال شهدا و خانواده های شهدا داریم افزود :ساماندهی یادمان شهدای کلاچای یکی از مهم ترین تکالیف و مسئولیت هاست و خوشحالیم  در دهه فجر انقلاب به بهره‌برداری رسید


وی با بیان اینکه در ساخت یادمان شهدای گمنام کلاچای از وجود خیرین نیز در این زمینه بهره گیری شد میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت آن را بالغ بر 150 میلیون تومان اعلام کرد.


شعبانیان از دیگر طرح های افتتاحی شهرداری کلاچای را،  پروژه پارک بازی کودکان در محوطه پارک شهدای گمنام با اعتبار 100 میلیون تومان و دیگری فرش موزاییک شهرک بسیج با پیشرفت فیزیکی 80درصد و سرمایه‌گذاری 100میلیون تومان ذکر کرد.


شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود از ساخت دو پروژه مهم دیگر در این شهر اشاره و اظهار کرد :پروژه ساختمان آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران که جزو معدود پروژه ها در سطح استان و کشور است با اعتبار اولیه 300 میلیون تومان در حال انجام است.


شعبانیان دیگر پروژه را طرح جمع‌آوری و ساماندهی و هدایت آبهایی سطحی در بلوار نوده به متراژ 150متر اعلام که هم اکنون در حال اجراست.


سرپرست فرمانداری رودسر هم در مراسم افتتاح یادمان شهدای گمنام کلاچای با بیان اینکه آنچه می تواند جامعه ما را به سمت تعالی سوق دهد فرهنگ معنویت است افزود :شهدای ایران اسلامی با الهام از همین فرهنگ از ارزش های دین و نظام دفاع کردند و این گونه جاودانه شدند.


علی وارسته،  با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران هر چه دارد به برکت خون شهداست تصریح کرد :معتقدم مکان هایی که برای یادمان شهدا می سازیم  عبادتگاه عاشقان و دلسوختگان خواهد بود..

 

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1028982
  • بازدید سال : 103030
  • بازدید ماه : 203
  • بازدید هفته : 3929
  • بازدید روز : 203