سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
بسیج همه امکانات و تجهیزات برای مقابله با حوادث احتمالی در شهر کلاچای
1396/07/12
291 بازدید

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای از بسیج تمام امکانات و تجهیزات برای مقابله با حوادث احتمالی در این شهر خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، محمد پورحسین روز چهارشنبه در جریان بازدید از روند خدمات رسانی عوامل شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی سطح شهر ، با اشاره به تداوم بارش ها از آمادگی و استقرار کامل نیروها و عوامل خدماتی برای مواجهه با حوادث احتمالی اشاره و گفت : خوشبختانه در حال حاضر تمامی راههای اصلی و فرعی در این شهر باز و مشکلی در امر تردد وجود ندارد.

 

وی افزود : تنها در کوچه شالیزار یک و جاده لطره نوده شاهد آبگرفتگی هستیم که عوامل خدماتی جهت رفع مشکل بسیج شده اند .

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای از شهروندان کلاچای خواست  هر گونه مشکل آبگرفتگی کوچه ها و معابر را گزارش و بلافاصله نیروها وارد عمل خواهند شد. پورحسین با بیان این که نبود اگو در برخی کوچه ها  در زمان بارش احتمال آبگرفتگی را تقویت می کند بیان داشت : مطمئنا در این زمینه اقدامات موثر و سازنده ای برای رفع مشکل در دستور کار داریم و تلاش می کنیم این وضعیت را به یک سرانجام مطلوب که حق مردم نیز همین است سوق دهیم.

بنا بر اعلام کارشناس هواشناسی رودسر از دیروز تاکنون بیش از 160میلی متر در شهرستان رودسر باران باریده است.

این بارش ها تا فردا ادامه اما بتدریج با کاهش ناپایداری و از منطقه خارج خواهدشد. بنا بر اعلام کارشناس هواشناسی رودسر دمای فعلی امروز (چهارشنبه ) رودسر 15درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به دیروز در این ساعت دو درجه کاهش یافته است. شهر کلاچای با جمعیتی بالغ بر 12هزار نفر در 80کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قراردارد.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064931
  • بازدید سال : 138978
  • بازدید ماه : 36150
  • بازدید هفته : 5766
  • بازدید روز : 335